Ubnt POE-24-12W-G 24VOLT 12WATT Gıgabıt Port Poe Adaptör
HEDİYELİ
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
NEZCFUL6TE
Hediyesi
+6 AY GARANTİ
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
*298,75 TL den başlayan taksitlerle!
1.096,32 TL
KDV Dahil Tek Çekim Fiyatı
1.063,43 TL (%3,00 havale indirimi)-KDV dahil
Hızlı Gönderi
Aynı Gün Kargo
Ubiquiti PoE Adaptörleri, POE 24V-12 W Gigabit cihazlarınızı korumaya yardımcı olacak çeşitli özellikler sunar:
  • Dalgalanma koruması
  • Sıkma koruması
  • Maksimum dalgalanma deşarjı
  • Tepe darbe akımı
  • Topraklanmış AC kablosu
Elektrostatik boşalma (ESD), dış mekan cihaz arızalarının önde gelen nedenidir. Topraklanmış bir Ubiquiti PoE Adaptörü POE 24V-12 W Gigabit, TOUGHCableTM ve TOUGHCable Konnektörleri kullanarak ESD hasarına karşı etkili bir şekilde koruma sağlayabilirsiniz.
ubnt-unifi-controller-1
UNMS Ağ Denetleyicisi ile çalışır.
  • Ağlarınızı tek bir kontrol düzleminden yönetin
  • Sezgisel ve sağlam yapılandırma, kontrol ve izleme
  • Uzaktan bellenim yükseltme
  • Otomatik istemci şekillendirme
  • Müşteri faturalandırması
POE-24-24W-G
boyutlar 88 x 57 x 33 mm
(3,47 x 2,24 x 1,30 “)
Ağırlık 158,5 g
(5,59 oz)
Çıkış Gerilimi 24VDC @ 1.0A
LAN Etkinlik Göstergesi Hayır
Gigabit LAN Bağlantı Noktası Evet
Uzaktan Sıfırlama Özelliği Evet
Yeniden başlatma tuşu Evet
Nominal Gerilim 100-240VAC @ 50 / 60Hz
Giriş Akımı 0.6A @ 120VAC, 0.4A @ 240VAC
Ani akım <60A Tepe @ 120VAC, <120A Tepe @ 230VAC
verim 0.8
Çıktı Dalgalanması % 1 Maks.
Frekans değiştirme 65 kHz
Hat Düzenleme ≤ 3%
Yük Yönetmeliği ≤ 5%
2 Çift Güç Pimler 4, 5 (+) ve Pimler 7, 8 (-)
4 Çift Güç
Çalışma sıcaklığı 0 ila 40 ° C (32 ila 104 ° F)
Depolama sıcaklığı -30 ila 70 ° C (-22 ila 158 ° F)
Çalışma Nemi % 35 ila 95 Yoğuşmasız
AC Konnektör IEC-320 C6
Veri Girişi / POE RJ45 Korumalı Soket
Dalgalanma koruması Fark ve Ortak Mod
Sıkma Koruması 11V Veri, 60V Güç
Maks. Dalgalanma Deşarjı 1500A (8/20 μs) Güç
Tepe Darbe Akımı 36A (10/1000 μs) Veriler
Şant Kapasitesi <5 pF verisi